Jak Skrýt Soubor

18. května 2010 v 16:08 | Raziel
Tak to je v poslední době dosti žádaná věc. Tak třeba máte na PC v zaměstnání nějaké video (samo sebou že péčko) a nechcete, aby ho tam šéf našel.
"Specialisté" doporučují speciální programy na převedení do jiného formátu, nebo šifrování. Já však doporučuji pouze tyto dvě možnosti:
A - dejte si to na CD, a schovávejte to CD
B - Video či soubor si přejmenujte na WindowsOpeačníSystémOnStart nebo tak nějak. (Příklad: WindowsVistaOnStart.wmv) Pak jej umístěte do složky, kterou pojmenujete například System. Pak tuto složku přesuňte do C:/ (místní disk). Pak klikněte pravým na tu složku, zvolte Vlastnosti, a tam zaškrtněte políčko Skrytý. Odteď již složku nevidíte, a musíte se do ní dostávat tím, že do řádku adresa napíšete adresu. (Příklad: Pokud se složka jmenuje System a Místní Disk na kterém je je jednotka C, napíše se do adresy C:/System a stiskne Enter.)
Pokud to nefunguje: Na počítači máte zřejmě povoleno zobrazovat skryté soubory a složky. Tomu se dá jednoduše zabránit: Otevřete si jakoukoliv složku, nahoře zvolte Nástroje > Možnosti složky. . . > Zobrazení > Nezobrazovat skryté soubory a složky > OK.Raziel


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí Se Vám Tahle Stránka?

Ano, Moc
Ujde To
Nelíbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.